Logo

Mercedes C220 CDI Elegance

Број на оглас: 2995425 | Објавен на: 31.01.2019, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sosotojba, registrirana so zelen karton, 4 novi gumi michelin

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 jonce

Потврден огласувач