Logo

VOLVO S60 D5 2.4 120KW 2003GOD

Број на оглас: 2995650 | Објавен на: 13.10.2018, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S60

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volvo s60 d5 2.4 120kw 2003god vo odlicna sostojba so napraven servis

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач