Logo

Cisterni kanistri

Број на оглас: 2995665 | Објавен на: 23.05.2020, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


Kontakt broj 078237234 cisternite se cisti moze da se koristat za voda

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач