Logo

Mercedes-benz A-170

Број на оглас: 2995669 | Објавен на: 18.10.2018, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes-benz A170 vo ispravna sostojba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач