Logo

Opel meriva 1.7cdti 125ks 2008god

Број на оглас: 2995697 | Објавен на: 19.02.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 3.500 €
3.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel meriva 1.7cdti 92kw 2008 god so 6 stepen menuvac vo odlicna sostojba vredi da se vidi so plateni davacki do registracija

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач