Logo

FIAT 550

Број на оглас: 2995699 | Објавен на: 11.10.2018, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo perfektna sostojba uvezen od ch

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 laste

Потврден огласувач