Logo

инкубатор termoregulator za inkubator

Број на оглас: 2995864 | Објавен на: 20.11.2018, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Многу прецизен со прецизност од 0,1степен, мери и регулира температура грејач до 500w а исто така го регулира и вентилаторот во инкубаторот работи на 220 напон

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 dalibor

Потврден огласувач