Logo

Set alat za kocnici

Број на оглас: 2995865 | Објавен на: 01.12.2018, 05:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Set alat za vrakjanje na kocioni cilindri so dva radapcigeri vo lev i desen smer
Licno prezemanje ili prakjam po kurirski sluzbi

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ***

Потврден огласувач