Logo

Plac vo nas.Srljava

Број на оглас: 2996464 | Објавен на: 26.03.2020, 13:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 422 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pac vo naselba srjava so 28 bora
Placot e 1/1 so ulica do samoto mesto
Za povise onformacii na tel.
Ve molam za Kontakt samo na viber na ovoj broj 072/275-168

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 cile

Потврден огласувач