Logo

JCB 3CX

Број на оглас: 2996578 | Објавен на: 04.06.2020, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo rabotna sostojba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejanco

Потврден огласувач