Logo

Solarni tubularni baterii

Број на оглас: 2996586 | Објавен на: 28.07.2019, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Prodazba i montaza na solarni baterii od poznatata kompanija HOPPECKE

Огласи од: Djoko

Djoko

Гевгелија

Станете Премиум член

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Djoko

Потврден огласувач