Logo

BMW 318d 2007 god Germansko

Број на оглас: 2996679 | Објавен на: 05.11.2018, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,plateni se site davacki do registracija,registrirano veke na nasi tabli do 26.09.2019 god.Napraven kompleten servis.Vo odlicna sostojba (kako novo),novi gumi,ful oprema(vidi sliki)...

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Joker Kompani

Потврден огласувач