Logo

BMW 320 2000 G.

Број на оглас: 2997094 | Објавен на: 18.03.2019, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana
Smeneto ulje filtri plocki
Vo ekstra sostojba
Klimata raboti dobro
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Barajte na ovoj broj zadolzitelno
GOCE - 078 960 335

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 GORAN