Logo

Peugeot Speedfight 4

Број на оглас: 2997445 | Објавен на: 26.08.2018, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Вид: Скутер

Година: 2016

Модел: Speedfight 4

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продава Peugeot Speedfight 4 2016г.
За повеќе информации на телефонските броеви
070213017-071321776, или на Facebook Антониј Цонев

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Антониј