Logo

Plac vo Kriva Palanka

Број на оглас: 2997542 | Објавен на: 16.09.2020, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2296 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продават плацови за градба на куќи во вон градежен реон површина за купување од минимун 500м2 со можност за документација или пак целосно може од 2296м2, во местото викано Мизовски ливади во многу кратка близина на магистралниот пат Е-871,кои води за Република Бугарија исто така во тек е реализација на новиот експресен пат и жележничка на 100 метри, непосредно се наоѓа до ресторанот Облаче на влезот во градот на Крива Паланка, идеално за изградба на куќа, викендица, деловен објект, чиста околина блиску до центарот на градот, одалеченост од центарот до градот е 2,4км .
Цена по договор !

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Kriva Palanka

Потврден огласувач