Logo

BMW X5

Број на оглас: 2997821 | Објавен на: 25.12.2018, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 7.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 avtomatik.registriran vo odlicna sostojba
BARAJTE NA OVOJ BROJ 076 492 001 Tome

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 deni

Потврден огласувач