Logo

Се продава трактор ИМТ 533

Број на оглас: 2997851 | Објавен на: 07.12.2018, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава трактор ИМТ 533

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 АЛЕКСО

Потврден огласувач