Logo

PRODAVAM PLAC VO NASELBA RADISANI

Број на оглас: 2997863 | Објавен на: 12.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 444 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 70 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo naselba Radisani na ulica Gjore Gjorevski.Placot ima odlicna mestopolozba i postoecka infrastruktura pogoden e za gradba na individualen objekt za domuvanje.Placot gi ima site potrebni dukumenti.Placot e so povrsina od 444 m2.Telefon:077 719 024; 077 594 346;

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач