Logo

se prodava ili menuva

Број на оглас: 2998076 | Објавен на: 20.02.2019, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 87 kw / 118 ks

Цена: 750 €
770 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo solidna sostojba reg cela godina do avgust 2019 moze i zamena so moja doplata a moze i so vasa

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач