Logo

se prodava ili zamenuva atv 250cc

Број на оглас: 2998383 | Објавен на: 04.04.2020, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: ATV

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2010

Модел: loncin

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava ili zamenuva Atv250 cc loncin motorot e vo odlicna sostojba mozi i zamena za enduro (motorot nema dokumenti)

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач