Logo

Se prodava niva so povrsina od 2000m2

Број на оглас: 2998790 | Објавен на: 20.11.2018, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 4.000 €
4.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva so povrsina od 2000m2 vo Delcevo granici so separacijata na Slavo vo Zvegorska reka.cenata ne e fiksna.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 blagojce

Потврден огласувач