Logo

peugeot 307 karavan 80 kw

Број на оглас: 2998956 | Објавен на: 04.04.2020, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.750 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pezo 307 karavan 1.6 hdi 110ks 2004god
- registrirana do 04.2021
- smeneto maslo i site filtri
Registrirana za 7 lica , ESP,Airbag, klima ispravna, aluminiumski felni so 16ki letni dobri gumi.
kontakt : 079291758 (viber, whatsapp)
moze zamena za kola od 2005 nagore!

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач