Logo

SE PRODAVA APRILIA DORSODURO 750 2008

Број на оглас: 2999073 | Објавен на: 11.11.2018, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI SMENETO ULJE FILTER MOTOROT E TOP

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач