Logo

SE PRODAVA RENO MAGAN CC

Број на оглас: 2999080 | Објавен на: 14.07.2019, 02:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 210.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI SPIRALI ZADNI SMENETI ARMOTIZERI NAPRED NAZAD VREDI DA SE VIDI

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач