Logo

zamena na kuca

Број на оглас: 2999159 | Објавен на: 10.04.2020, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 156 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1981

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Адреса: lisice-skopje

Цена: 70.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


nudam kuca za zamena 156 m cista korisna povsina vo skopje za stan vo ohrid, ili skopje.Kucata e na glavna ulica vo dolno lisice so site uslovi za ziveenje,voda, odvod, kanalizacija vo odlicna sostojba ,ne e vseluvana i e gradena so komplet proektna dokumentacija.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач