Logo

ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ХОЛАНДСКА ВЕШТАЧКА ТРЕВА

Број на оглас: 2999300 | Објавен на: 18.10.2018, 01:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 195 МКД
220 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава вештачка трева подлога за фудбал или игротека со висок квалитет

Вкупна површина 220 м2

Цена од метар 2 = 195 ден

Ваш превоз


Инфо 078 200 545

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач