Logo

Impulse Multy Bench NOVI

Број на оглас: 2999874 | Објавен на: 13.02.2019, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 370 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Вид на оглас: Се продава


Novi Impulse klupi za teretana

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Pece

Потврден огласувач