Logo

lenovo

Број на оглас: 2999885 | Објавен на: 06.01.2019, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 4.500 МКД
5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


prodavam LENOVO YOGA TAB 3 odlicen so sim kartica so vazecka garancija bes cenkajne tab e 10 incen i e mnogu dobar email .sms na sim kartica ne koristen itno.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 mik

Потврден огласувач