Logo

ITNO! Kuka vo Strumica

Број на оглас: 2999891 | Објавен на: 02.05.2019, 07:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 400 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Луксузен

Година на градба: 1997

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Epimenonda

Цена: 199.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MOZE ZAMENA ZA POGOLEM STAN SO VASA DOPLATA!!
Куќата е на околу 2км од центарот на градот има преку 400-500м2 станбен простор. Целокупниот станбен простор е поделен на 4 станбени единици. Секоја станбена единица има 115-120м2 со два струјомери,парно греење на дрва со можност за пренамена на пелети, соларно + 300м2 дворно место, летниковец и гаража. Куќата е со уредни документи се продава со или без намештај по договор. За повеќе слики заинересираните може да ме контактираат или да се види.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Vane