Logo

mercedes 1213 kamjon

Број на оглас: 3000169 | Објавен на: 20.10.2018, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


proizveden 1990 godina ekstrra cena aluminiumski sanduk

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач