Logo

Prodavam cistac na parea H2o Mop x5

Број на оглас: 3000658 | Објавен на: 26.05.2019, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cistac na parea H2O Mop x 5 za site vidovi podovi. Malku koristen so extra dodatoci vo original kutija. Kupen od top shop.


Чистач на пареа моп џогер купен од Топ шоп. Се користи дестилирана вода.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Dragoljub

Потврден огласувач