Logo

pedalinka

Број на оглас: 3000910 | Објавен на: 09.11.2018, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


sredena isfarbana podgodna za sportski ribolov cena po dogovor

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач