Logo

ELEKTRONSKI CIGARI

Број на оглас: 3000934 | Објавен на: 10.11.2018, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 499 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Електронски цигари 1.100 mAh
Сетот содржи
- 1 Електронска цигара
- Резервен греач
- Гратис течност
Испраќам по Курир Брза Пошта
контакт тел 070-288-106

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач