Logo

Mercedes - Benz E 250 Blue Efficiency 2009 god

Број на оглас: 3001109 | Објавен на: 26.11.2018, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 15.499 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes E 250 CDI Blue Efficiency
KM 211000
Registriran so zelen karton do
23.01.2019 god
Socuvan mnogu
Ful oprema
Moze zamena

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач