Logo

Електрична сушалка за обувки

Број на оглас: 3001191 | Објавен на: 16.04.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Електрична сушалка за обувки за сите размери и за сите видови на обувки. Потрошувачка минимална, само 12 Вати. Со секое перење или натопување на Вашите обувки едноставно го ставате во Вашите обувки и за некој час се потполно суви. Сушалката е потполно безбедна, и не е штетна за Вашите обувки.Цена 800 ден.Тел. 076 458 691.

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач