Logo

hitno KARTEL masina na lanec

Број на оглас: 3001407 | Објавен на: 08.05.2019, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


hitno prodavam masina za nizejne tutun KARTEL na lanec, vo celosno ispravna sostojba. se prodava hitno i poradi potreba od pari cenata e 400evra fiksno

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 ibraim

Потврден огласувач