Logo

Pcenica-Пченица во вреќи по 50 кг

Број на оглас: 3001720 | Објавен на: 17.10.2018, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Се продава пченица во вреќи по 50 кг.количина 70 тона

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач