Logo

BOSH GORENJE FAVORIT INDESIT BEKO..

Број на оглас: 3001734 | Објавен на: 23.05.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


Polovni rezervni Delovi za site vidovi na Masini za perenje
Gorenje, Favorit, Indesit,BOSH, Beko i drugi

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач