Logo

Vitrina

Број на оглас: 3001987 | Објавен на: 31.08.2018, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prod vitrina 3.6 m dobra sostojba mozhe zamena so vertikalna vitrina

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 xxxxxx