Logo

Citroen Xsara 1.9D

Број на оглас: 3002216 | Објавен на: 15.02.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen Xsara 1.9 dizel vo odlicna sostojba bez denar vlog vo istata,servisirana i registrirana cela godina...Kolata ne e od uvoz..

POVEKE INFORMACII NA TELEFONSKIOT BROJ:
078 428 831
078 428 831
078 428 831

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач