Logo

SHTRAF ШТРАФ za bandaz kola M12 X 1.5 19mm

Број на оглас: 3002509 | Објавен на: 23.05.2020, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


M12 X 1.5 19mm
4 strafa za aluminiumski bandaz, odgovara na BMW, ford

 Romeo

Потврден огласувач