Logo

SE PRODAVA STEKI TOPKI TAPI I DR ZA BILJARTO NOVI

Број на оглас: 3002676 | Објавен на: 03.08.2019, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Poveke info na tel 078293861

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  petar

Потврден огласувач