Logo

ДНЕВНО ИЗДАВАЊЕ НА СТАН U VELES

Број на оглас: 3002770 | Објавен на: 17.04.2019, 07:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


dnevno izdavanje na stan u veles stan na dva sprata 45 kvadrati celosno opremen nov na odlicno mesto glavna ulica blagoj gjorev 078 290 922 napraveno pre ubavo

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 jas

Потврден огласувач