Logo

Se prodava masina PFAFF 1475 NOVA ITNO

Број на оглас: 3002900 | Објавен на: 01.06.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 180 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


ITNOOO ITNOO Se prodava masina PFAFF 1475 nova donesena od germanija ne e koristena.Moze da se pogledne vo sekoe vreme.Ima prostor za dogovor okolu cenata.Zvonete na 078 246 103

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Hristijan

Потврден огласувач