Logo

Toyota 2.5T viljuskar виљушкар

Број на оглас: 3002912 | Објавен на: 18.01.2019, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toyota viljuskar max do 2.5tona , vo dobra sostojba , celosno ispraven.

Cena 4800e

КОНТАКТ НА = 071 304 671 - ЗОКИ

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач