Logo

FIAT GRANDE PUNTO SPORT =BALKANAUTO KARS=

Број на оглас: 3002987 | Објавен на: 24.09.2020, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PODETALNA IFORMACIJA NA 078 301 962

Огласи од: BAKANAUTO KARS

BAKANAUTO KARS

kacanicki pat avto plac INTEGRA
Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 BAKANAUTO KARS

Потврден огласувач