Logo

СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Број на оглас: 3003207 | Објавен на: 23.11.2020, 23:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 40 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2005

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 25/40/100м2Напомена;
Kомплетно сe опремени со нов мебел,комплетен трпезариски и кујнски прибор и постелнини.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 120/130/200еур месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 40/50/100 m2, for All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen . Price per month is 120/130/200 eur.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач