Logo

Teretana,spravi,tezini se komplet

Број на оглас: 3003551 | Објавен на: 14.02.2020, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam komplet teretana so tezini i ednoracni tegovi.Se komplet za 3000 evra.Moze i odelno sekoja sprava posebno.Moze i zamena za kola.Idealno za pocnuvajne na sopstven biznis so malku pari.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач