Logo

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

Број на оглас: 3003555 | Објавен на: 14.07.2020, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 270 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 2001 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Kostadin Bodin br.66

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66.
ЦЕНА- ПО ДОГОВОР.
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 072-216-890

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Vasil Kamcev

Потврден огласувач