Logo

Honda Civik 1.7

Број на оглас: 3003694 | Објавен на: 28.02.2019, 07:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Honda Civik 1.7 ctdi, dizel, 2004 dekemvri, 5 vrati, 74 kw, uvezena od CH, 4x letni gumi, 4x zimski gumi, servisirana, registrirana do 22.12.2018, aluminiumski bandazi
Cena po dogovor

Kontakt tel. 077/902-559

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 auto

Потврден огласувач